Menu

NEDEN BEYPAZARI MADEN SUYU

LOGO

 

1957 senesinden bu yana, teknolojinin sunduğu yenilikleri en iyi şekilde değerlendirip tesisini yenileyen, kendini geliştirerek tüketiciye en iyisini sunmaya çalışan firmamızın halkın gözünde 1 numaralı maden suyu olarak tercih edilmesinin ve güven kazanmasının sebebi yarım asırdan fazla DENEYİMİMİZTECRÜBEMİZ ve YENİLİKÇİ olmamızdır.

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yer alan firmamız, şehirden 6 km uzakta doğa ile baş başa, etrafında yerleşim alanı olmayan doğal bir alanda yer almaktadır. Bu nedenle toprağa karışıp maden suyunun mineral değerlerine zarar verecek her hangi bir zararlı madde olmadığından, üretimini doğadan gelen doğal  maden suyu ile  sürdürmektedir. Firmamız doğal maden suyunun şişelenip halka ulaşana kadar geçen süreçte içerdiği mineral değerlerinde hiçbir değişiklik yapmadan ve üretim sırasında el değmeden piyasaya sürülmesine özen göstermektedir.

Firmamız, saatte 300.000 şişe dolum yaparak çalışmalarına hızla devam etmektedir. Hijyen koşullarına önem göstermekte olan firmamızın kendi içinde özel laboratuvarı bulunmakta olup, periyodik aralıklarla üretimden alınan örnekler burada incelenmektedir. Ayrıca sağlık için en güvenilir ve sağlıklı ambalajın cam şişe olduğunu bilen firmamız, ürünlerini  cam şişe içinde halka arz etmektedir.

Her mineralli suyun içerdiği mineral değerleri bölgesel olarak farklılık göstermektedir. Doğal mineralli sular hakkındaki yönetmelikte yer alan maddeye göre mineral değeri 1500 mg/lt. den fazla olan sulara ZENGİN MİNERALLİ SU, 500mg/lt. den az ise DÜŞÜK MİNERALLİ SU, 50mg/lt.den az ise ÇOK DÜŞÜK MİNERALLİ SU denilmektedir.Firmamızda üretilen doğal mineralli su, içerdiği değerler bakımından ZENGİN MİNERALLİ SU kategorisine girmektedir.

1957 senesinden bu yana olan tecrübe  ve tüketiciden gelen taleplerden aldığı destekle meyveli sektörüne de adım atan Beypazarı  Maden Suyu, doğallıktan vaz geçmemiş ve meyve aromalı çeşitlerini (elma, vişne, limon, çilek, nar, C vitaminli limon aromalı, mandalina) yapay tatlandırıcı yerine %100 doğal aroma kullanarak üretmiştir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında güvenle tüketeceğiniz, sağlıklılezzetli , doğal ve mineral zengini içeceğiniz,

BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU…